Tootoot pro umělce, promotéry, kluby a festivaly!

Vytvořte si bezplatně profesionální profil přímo v mobilní aplikaci a začněte se ptát fanoušků, kde by vás chtěli vidět hrát nebo získejte přehled o tom, kdo vás chce vidět na vašem místě konání. Nezapomeňte sdílet svůj profil na sociálních médií, aby fanoušci věděli, kam posílat své žádosti!
Jakmile vše nastavíte, můžete začít bezplatně přidávat události do veřejného kalendáře. Také prodávejte lístky na Vaše představení s naším vlastním samoobslužným ticketingovým řešením (pouze 5% provize včetně všech poplatků!). Díky našemu jedinečnému systému můžeme doporučit Vaše vystoupení publiku, které Vás bude chtít vidět. Jediné, co proto musíte udělat, je přihlásit se a "vytvořit novou událost".

Poznejte své fanoušky. Uspořádejte vlastní koncerty a vytvářejte kampaně na základě uživatelských dat z aplikace. Prodávejte vstupenky pohodlně a efektivně přímo uživatelům. Snižte riziko a zvyšte výnosy pro živé představení.

Se všemi žádostmi od uživatelů je Tootoot schopen generovat mimořádně cenná data, jako je počet požadavků na jednoho umělce, geografické zastoupení a další užitečné informace, které mohou pro hudební profesionály prospívat v procesu plánování turné a koncertů. Platforma také vytváří příležitost pro prodej vstupenek novým a inovativním způsobem. Kromě klasických konvenčních papírových lístků, Tootoot také umožňuje uživatelům zakoupit mobilní lístky. Mobilní lístky jsou nejen výhodné pro všechny strany transakce, ale také ekologicky šetrným řešením.

Tootoot mění koncertní regular na vášnivé nadšence - absolutně angažované a zajímající se, sdílející své úžasné zážitky. Poskytujeme několik nástrojů pro budování komunity, které pomáhají spojit uživatele ve městech. Tootoot funguje jako užitečný propagační a mobilní marketingový nástroj pro události. Pracujeme pro všechny hudební žánry na celém světě.
Zapojte se do programu Tootoot a vytvořte si profil fanouška, promotéra nebo profil kapely/umělce, vše zdarma.

Jsi umělec? Vyhledejte jméno svého interpreta k požadavku a ověření Vašeho profilu. Získejte volný přístup ke všem jedinečným údajům o Vašem publiku.

Ukázky aplikace